Ragdoll Stickman Fight Game

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 119.77 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Entertainment Zone LLC
Ragdoll Stickman Fight Game indir; Diğer yapışkanlı savaşçılarla çok fazla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Şehrin durumu daha da kötüleşiyor ve insanlar bir Superhero'ya ihtiyaç duymaya başladı! Diğer yapışkanlı savaşçılarla çok fazla mücadele edeceksiniz: KUNG FU'nuzu yaparken yere uçmak nasıl bir şeydir sizce? Denemeye hazır mısınız?
Farklı bonuslar toplayın: Sağlık paketleri, kalkanlar ve diğer faydalı şeyler elde edebilirsiniz.
Dövüş sanatları becerilerini göster: Sumo güreşi ve kickboks teknikleri kullan, suçları durdurmak tüm düşmanları yenmelisin: Ragdoll avcı uçağını kontrol et! Rakiplerini kafanda ya da göğsünde vur! Savunmasız parçalara ulaşmak için ragdoll savaşçı döndürürken yumruk at.


Ragdoll Stickman Fight Game Özellikleri:
MÜTHİŞ MÜCADELE OYUNU doodle suikastçılar arasındaki toplam savaş kaosu AYARLAR sokaklardan Japon tarzına İLERİ MÜCADELE SİSTEMİ ikramiye kullan ve ölümleri yap GÜÇLÜ SİLAH VE YÜKSELTMELER tüm sert rakiplerinizi parçalayın! İnsanlar Superheroya ihtiyaç duyuyor. Diğer yapışkanlı savaşçılarla çok fazla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Dövüş sanatları becerilerini gösterme zamanı geldi bizde. Onlara karşı : sumo güreşi ve kickboks teknikleri kullan suçları durdurmak için ve tüm düşmanları yenmelisin.
Bu aksiyon dolu oyun eminiz çok hoşunuza gidecek. Hem eğlenin hem de aksiyonun tadını çıkarın. Hadi durmak yok. Düşmanı yenme zamanı geldi bile. Onları kafalarından ve göğsünden vurun. Hemen bu oyunu ücretsiz olarak indir ve düşmanlara karşı koymaya başla. Düşmanları senin geldiğini görünce bakalım korkacaklar mı yoksa sana karşı koyamaya mı çalışacaklar. Onlara karşı cesur ve hızlı olmalısın.
Müthiş mücadele oyununda her şey senin elinde hadi bu şehir kurtarma zamanı
Topladığınız bonuslar sayesinde, sağlık paketleri, kalkanlar ve diğer faydalı şeyler kazanabilirsiniz. Tüm düşmanlarını yenmelisin unutma. Bu oyun harika bir mücadele oyunudur. Şehir gittikçe kötüleşiyor ve onların sana ihtiyacı var. Kötüleşen şehri kurtarma zamanı geldi. Yapışkan düşmanlarla çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsin ki bu durum korkutmasın seni. Verilen taktiklerle onlarla baş edeceğine inanıyoruz. Verilen adımları uyguladığın taktirde onları yenmemen imkansız. Doğru adımlar atarak düşmanı yere ser.
Eğlence ve aksiyon bir arada sunuluyor sizlere. Dünyada sevilerek oynanan bir oyundur bu oyun. Sende hemen indir ve bu eşsiz eğlenceye sen de katıl. Arkadaşlarınıza önerebileceğin mükemmel bir oyun sizlerle.

Ragdoll Stickman Fight Game indir